Home
  Objednávka
  Podmínky rezervace
  Ceník
  Turistika
  Okolní příroda
  Fotogalerie
  Kontakt

 

 

Chlum u Třeboně

Facebook

Google map

Camping Sever se nachází uprostřed krásné jihočeské přírody, na břehu rybníka Hejtman. Jedná se o uzavřený areál o rozloze 1,5 ha, ubytování je možné ve čtyřlůžkových chatkách nebo ve vlastním stanu či přívěsu. Chatky jsou vybaveny ložním prádlem, ledničkou, elektrickým vařičem a rychlovarnou konvicí. Pro karavany je k dispozici 70 přípojek el. proudu (6 A). V areálu je budova sociálního zařízení s teplou vodou, možnost  stravování, dvě hřiště, stoly na ping-pong, dětský koutek, louka na opalování, půjčovna sportovních potřeb. Dno rybníka je písčité, mírně svažité, umožňuje příjemné koupání, zejména malým dětem.

Celé okolí je protkáno krásnými cykloturistickými  stezkami, vedoucími uprostřed lesů mezi rybníky Třeboňské chráněné krajinné oblasti. 2 km od kempu se nachází hraniční přechod do Rakouska pro pěší a cyklisty. Na rybníku Hejtman jsou výborné možnosti rybolovu, nejlepší podmínky jsou mimo letní prázdniny. V období od 29.6. do 11.8.2024 je v čase od 9.00 do 19.00 hodin rybolov v areálu kempu zakázán.

Svou výbornou polohou, klidnou atmosférou a nadstandardním zázemím je Camping SEVER ideálním místem pro strávení krásné rodinné dovolené.


 
Provoz kempu v roce 2024:  od 1. dubna do 31. října

Těšíme se na Vaši návštěvu v Campingu Sever!
 
GPS: 48° 57' 51.7" N     14° 56' 13.1" E

                                              home  -  objednávka  -  podmínky rezervace  -  ceník  -  turistika  -  okolní příroda  -  fotogalerie  -  kontakt

Dokempu.cz ABA.cz eKempy.cz RekreacniUbytovani.cz CzechCamping.com Naryby.cz Kamsi.cz